Dekorativní svítilny - papírové lucerny 15 x 27 x 9 cm (10 ks / bal)

Kód: B1249-0000

Detail produktu

Dekorativní svítilny z bílého rýžového papíru se používají jako osvětlení při slavnostní chvíli. Dekorativní svícny lze využít v interiéru i exteriéru. Dekorativní papírové svítilny mají rozměr 15 x 27 x 9 cm.

Pozor: Nepoužívat bez dozoru dospělého, papírové svítilny jsou hořlavé!

Vyberte konkrétní produkt/y
Tento produkt nemá žádné dostupné možnosti.

Tento produkt není v současné době v prodeji.

Popis produktu

Dekorativní svítilny z bílého rýžového papíru se používají jako osvětlení při slavnostní chvíli. Dekorativní svícny lze využít v interiéru i exteriéru. Můžete s nimi rozsvítit uličku v kostele, postavit je kolem bazénu na zahradě při zahradní párty. Pokud čekáte vzácnou návštěvu a chcete navodit romantickou atmosféru již při vstupu do hotelu nebo do domu, rozestavte papírové svítilny na cestu nebo schody před budovou. Na vánoce postavte dekorativní svícny na okno, jejich světlo krásně zvýrazní svítící vánoční stromeček.

Pozor: Nepoužívat bez dozoru dospělého, papírové svítilny jsou hořlavé!

Další informace

Technické údaje: Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití !!! V blízkosti manipulace s balónem nesmí být žádné hořlavé předměty. Za veškeré případné škody vzniklé v souvislosti s manipulací s balónem nese vždy odpovědnost osoba manipulující s balónem, a to i v případě, pokud bylo s balónem manipulováno v souladu s návodem použití!