Mašle na auto CAR STAR Ø50 cm (1 ks)

Kód: B1293-0000

Detail produktu

Mašle CAR STAR má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Je vyrobena ze stuhy s metalickým povrchem. Tato slavnostní dekorace na nové auto se připevňuje na kapotu vozu pomocí magnetické desky, která je umístěna na spodku mašle.  Mašli na auta dodáváme skompletovanou v transportní krabici o rozměrech 60 x 60 x 50 cm.

POZOR - VYJÍMKA Z PŘEPRAVY!

E-shop není schopen u tohoto produktu nabídnout správnou cenu za přepravu, protože zásilka svými rozměry přesahuje rozměrové limity zásilek. Přesnou cenu přepravy Vám oznámíme na základě vytvořené objednávky s ohledem na počet objednaných kusů a místo doručení. Na zboží se nevztahuje doprava zdarma.

Pokud nebudete s cenou za přepravu souhlasit, můžete objednávku stornovat.

Poznámka k produktu: Zboží nelze zaslat na Zásilkovnu. Zásilka přesahuje maximální rozměry.

Tento produkt není v současné době v prodeji.

Popis produktu

Mašle CAR STAR má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Je vyrobena ze stuhy s metalickým povrchem. Tato slavnostní dekorace na nové auto se připevňuje na kapotu vozu pomocí magnetické desky, která je umístěna na spodku mašle. Tento způsob uchycení je vhodný pro většinu typů aut. Mašli na auta dodáváme skompletovanou, v transportní krabici o rozměrech 60 x 60 x 50 cm. Postačí ji pouze vyndat z transportního obalu a položit na kapotu vozu.

Náš tip: Objednejte si také SPZ na přání, například se jménem oslavence.

Další informace

Váha [kg] 2.1000